Okysličenie pleti - antioxidačná procedúra


Živý kyslík Vám prináša novú protistarnúcu, antioxidačnú procedúru s okamžitým rozjasňovacím efektom.resized__146x200_fotka_c_3_

Spája sa v nej náš najväčší zdroj energie - kyslík, ktorý je 5 x koncentrovanejší ako v ovzduší, spolu s okysličenou vodou a jedinečnou suspenziou najvyššie hodnotených antioxidantov podľa ORAC* tabuľky v neprekonateľnej gélovej technológii s okamžitým výsledkom. Tento koncentrát Vám tlakom kyslíka vpravíme do pokožky.

V podstate ide o okamžitú elimináciu voľných radikálov, ktoré prijímame z prostredia, v ktorom sa pohybujeme (smog, strava, ktorá sa ako strava len tvári, stres, exhaláty, elektrosmog...)

Procedúra trvá 20 minút, pri ktorej Vám budeme príjemnou kyslíkovou masážou aplikovaťfotka_c_4_ ďalšie antioxidanty v úžasnej gélovej, voňavej prírodnej forme. Tlak 95% kyslíka je veľmi príjemný a chladivý a pleť ostáva vypnutá, hladká a so zdravým leskom.

Zoznam len niekoľkých silných obsiahnutých antioxidantov v novej procedúre: Semienka hrozna, granátové jablká, acai, bisabol, zázvor, vitamíny A, B5, C, E, kyselina hyalurónová, Beta glukán, Alantoin, Mangostana lahodná, Kurkuma, Q10, praslička roľná, zelený čaj, Aloe vera, čerešňa, Acerola, Lecitin, Tokoferol (vitamín E), Luteín... 


Okysličenie pleti - antioxidačná procedúra – jedinečná forma na slovenskom trhu aká tu ešte nebola.
Vysvetlivky:

ORAC* je jednotka miery pre liečivý účinok potravín. ORAC predstavuje kapacitu absorbcie oxygénových radikálov, ktorá vytvára v tele schopnosť neutralizovať z potravín agresívne voľné radikály, ktoré ak sú pri procese látkovej výmeny v prevahe, poškodzujú štruktúru buniek.

Ich explozívnemu rozmnoženiu dopomáhajú: stres, nikotín, smog, elektrosmog, slnečné žiarenie a nesprávna výživa. Ak telo nezačne vyvíjať aktivitu v náprave poškodených buniek, zvyšuje sa riziko ochorení ako je rakovina, cukrovka a srdcovo-cievnych chorôb. Navyše telo rýchlejšie starne.